Prelegenci konferencji, których nie chcesz przegapić

Prelegenci konferencji forumrzeszow.eu to osoby, które mają duże doświadczenie i wiedzę na temat, o którym mówią. Zwykle są ekspertami w swojej dziedzinie i często cieszą się dobrą opinią w branży. Na tegorocznej konferencji będziecie mogli zobaczyć kilku prelegentów, opowiadający o korzyściach i potencjalnym rozwoju outsourcingu w Polsce i na Ukrainie. Poznajcie przyszłych prelegentów wydarzenia:

Marzena Łukaszkiewicz

prelegentka konferencji Forum biznesowego

Marzena jest wiceprezesem firmy HR, która specjalizuje się w wykonywaniu usług HR dla firm zewnętrznych. Interesuje się również rozwojem biznesu międzynarodowego, współpracuje z firmami ukraińskimi. Posiada również szerokie kontakty biznesowe, które są pomocne podczas tworzenia innowacyjnych projektów biznesowych w zakresie usług zewnętrznych dla firm.

Na konferencji omówi aktualne kwestie rozwijającego się zaplecza kadrowego w firmach.

Włodzimierz Pawłowski

prelegenci konfernecji forum biznesowego

Włodzimierz jest menedżerem sprzedaży w dużej firmie e-commerce, prowadzi również własną firmę konsultingową w zakresie e-commerce. Pracował przy dużych międzynarodowych projektach. Ukończył Uniwersytet Warszawski w kierunku Ekonomii i Handlu.

Temat który poruszy pan Włodzimierz to pomoc małym i średnim firmom w rozwijaniu ich praktyk e-commerce oraz problemy dotyczące zlecaniu takich usług firmom zewnętrznym.

Jakub Kowalczyk

Inwestor z długoletnim doświadczeniem w zakresie BPO

Jakub Kowalczyk jest inwestorem z sektora BPO zajmującym się budową nieruchomości biurowych. W branży działa od ponad 10 lat i dał się poznać jako ekspert w tej dziedzinie. Realizował projekty na całym świecie, od Nowego Jorku po Londyn, i ciągle szuka nowych możliwości.

Jakub przedstawi możliwości usprawnienia pracy poprzez odpowiednie przygotowanie obszaru biurowego oraz na co zwrócić uwagę podczas zlecenia takiej usługi firmom zewnętrznym.